معرفی دارالترجمه آنلاین 

دارالترجمه رسمی نام یک سازمان می باشد که فعالیتش را در راستای برگردان محتواهای مختلف از زبان مبدا به مقصد آغاز کرده است. دارالترجمه آنلاین کلیه خدمات دارالترجمه‌های حضوری را به صورت آنلاین در اختیار مخاطبان قرار خواهد داد و بستری را فراهم می کند تا  ترجمه رسمی و غیر رسمی مدارک، متون و هر آنچه نیاز به برگردان دارد در سریع ترین زمان انجام شود.

این دفاتر آنلاین در روزهای تعطیل و ساعت‌های غیر اداری نیز برای انجام کار متقاضیان ترجمه فعالیت می کنند و مزیت دارلترجمه آنلاین این است که هیچ گونه محدودیت‌ زمانی و مکانی برای ثبت کنندگان سفارش ترجمه ندارند.

نظارت بر مراحل کار دارالترجه آنلاین به مراتب راحت‌تر می باشد و این امکان وجود دارد که فرد بدون نیاز به مراجعه حضوری از فرایند ترجمه خود به راحتی اطلاعات کسب نماید.

فرد در داخل و حتی خارج از کشور بدون نیاز به مراجعه حضوری می‌تواند درخواست ترجمه رسمی ثبت کند و پس از پرداخت هزینه‌ها در اسرع وقت ترجمه خود را تحویل بگیرد.

دارالترجمه آنلاین

دارالترجمه آنلاین

افرادی که از مراحل کار ترجمه اطلاعی ندارند معمولا هنگام مراجعه به دفاتر دارالترجمه نمی‌دانند چه مدارکی باید به همراه خود بیاورند یا نمی دانند چه سوالاتی مهم است و باید از دفاتر دارالترجمه آنلاین بپرسند.

خوشبختانه دارالترجمه آنلاین کلیه اطلاعاتی که شخص نیازمند آن است را مثل روال کار ترجمه، مراحل تحویل و مدارک مورد نیاز را در اختیار متقاضی قرار خواهد داد. افراد می توانند از طریق مقالات، اطلاعات و راهنماهای مختلف می توانند به سوالات ذهنی خود پاسخ دهند و سفارش ترجمه خود را به بهترین شکل ممکن ثبت نمایند.

دلیل اهمیت بکارگیری از خدمات دارالترجمه رسمی آنلاین:

ترجمه رسمی مدارک تحصیلی و ترجمه رسمی مدارک هویتی گاهی باید خیلی سریع انجام گیرد و شخص فرصت مراجعه به دارالترجمه‌ رسمی حضوری را ندارد زیرا این دارالترجمه ها اصولا در مراکز شهر که بسیار پرترافیک است مستقر هستند.

از طرفی ترجمه یک کار نیاز به زمان بسیار زیادی دارد به ویژه اگر مدارک رسمی به تاییدیه‌های قانونی نیاز داشته باشند کار به زمان بیشتری نیاز خواهد داشت، دارالترجمه آنلاین شرایطی را در اختیار متقاضیان قرار می دهد که در سریع‌ترین زمان ممکن درخواست خود را ثبت کنند و بتوانند در زمان کوتاه کار خود را انجام دهند .

امروزه دنیا به صورت یک دهکده اینترنتی درامده است و با توجه به عمومیت یافتن استفاده از خدمات آنلاین، حضور دارالترجمه‌ آنلاین به یک ضرورت مبدل گشته است که خوشبختانه در این زمینه خدمات خوبی را به مخاطبان ایرانی ارائه می دهد.

در سال های گذشته متقاضی برای انجام کارهای خود باید زمان زیادی را صرف مراجعه حضوری به مراکز ترجمه می کرد و اگر اشتباهی در تهیه مدارک و ارائه آن مرتکب می شد گاهی مجبور بود چندین بار به دارالترجمه رفت و آمد کند.

با پیشرفت کسب و کارها به صورت اینترنتی همه فعالیت ها به صورت آنلاین انجام می‌شود و کاربر با مطالعه مطالب سایت یا استفاده از خدمات پشتیبانی می‌تواند تمامی ابهامات خود را برطرف نماید و پاسخ سوال‌هایش را دریافت کند.

خدماتی که دارالترجمه رسمی آنلاین ارائه می دهد:

در تمامی دارالترجمه آنلاین مراحل ثبت سفارش به صورت اینترنتی انجام خواهد شد، متقاضی باید تصویر کامل مدارک خود را با کیفیت پرینت بگیرد و برای مترجم ارسال نماید.

در دومین قدم کارشناسان مدارک را بررسی می کنند و در صورتی که مدارک تکمیل باشد سفارش تایید شده و یک مترجم متخصص که در آن حوزه کاری تجربه دارد کار را برعهده می گیرد.

مترجم کار ترجمه مدارک را در اسرع وقت انجام خواهد داد و بعد ازاینکه کار به پایان رسید آن را به متقاضی تحویل می دهد. دارالترجمه‌ رسمی آنلاین وظیفه دارد که مدارک را به صورت غیر حضوری بررسی نماید و اگر لازم باشد، نماینده رسمی هنگام تحویل مدارک نسخه اصلی آن‌ها را مورد بررسی قرار می دهد.

مرحله دریافت تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه برای مدارک رسمی هم به صورت غیر حضوری است و هیچگونه الزامی وجود ندارد که سفارش دهنده ترجمه پیگیر کار خود باشد و یا کار خاصی انجام دهد.

در زیر مراحل انجام کار دارالترجمه رسمی بیان شده است:

هر دارالترجمه رسمی بر اساس قوانین داخلی خود مراحل خاصی برای ثبت سفارش آنلاین دارد، معمولا کار ترجمه آنلاین دارای مراحل زیر می باشد:

تهیه مدارک و متون مورد نیاز برای ترجمه

در اولین قدم متقاضی وظیفه دارد نسخه باکیفیت مدارک خود را تهیه کند و اگر به دنبال ترجمه رسمی است، باید ان چیزی را که برایش هنگام ترجمه مهم و ضروری است به مترجم بگوید.

به عنوان مثال ببیند آیا متن یا مدرک ترجمه رسمی می‌خواهد یا ترجمه غیر رسمی کفایت می‌کند یا آیا مدرک به تاییدیه رسمی مراجع قانونی نیاز دارد یا صرف ترجمه رسمی کافیت می کند.

ثبت سفارش در سایت

در این مرحله متقاضی باید اطلاعات کامل خود، اهداف ترجمه و سایر موارد مربوط به سفارش را در سایت ثبت نماید تا نوع سفارش و نیازهای آن از طرف دارالترجمه آنلاین مورد بررسی قرار گیرد.

ارسال مدارک و متون

مدارک و محتوایی که نیاز است ترجمه شود باید در سایت بارگزاری شود، بسیار مهم است که تصاویر و پرینت‌های ارسالی از کیفیت بالایی برخوردار باشند، در صورتی که اسناد فرستاده شده مخدوش باشد یا کیفیت پرینت‌ها بسیار پایین باشد انجام ترجمه امکان پذیر نمی باشد.

بررسی سفارش توسط کارشناسان و تایید آن

کارشناسان سایت سفارش و مدارک ارسالی را مورد بررسی قرار می دهند، در صورت کامل نبودن مدارک، اطلاعات یا در صورتی که مترجم از متقاضی سوالی داشته باشد با متقاضی تماس گرفته می شود و اطلاعات تکمیل می شود و سفارش ثبت نهایی خواهد شد.

پرداخت هزینه ترجمه رسمی

هزینه ترجمه رسمی آنلاین پرداخت می شود یا امکان پرداخت در محل برای متقاضی فراهم می گردد تا متقاضی بتواند به راحتی و بدون دغدغه هزینه خدمات دریافتی خود را پرداخت نماید.

ارسال مدارک برای مترجم و انجام کار ترجمه

مدارک و متون به یک مترجم متعهد و مسئول سپرده می‌شود تا او با بهترین کیفیت کار ترجمه را آغاز نماید. دارالترجمه‌ آنلاین متشکل از گروهی مترجمان با تجربه است که هر کدام روی ترجمه مدارک خاصی تمرکز دارند.

ارسال تصاویر و نسخه اولیه ترجمه برای متقاضی

در ترجمه رسمی مدارک، برای اینکه اشکالی در تلفظ اسامی، اعداد و ارقام به وجود نیاید گاهی تصویر نسخه اولیه ترجمه برای سفارش دهنده ارسال می‌شود تا ترجمه نهایی را تایید کند.

دریافت تایید ترجمه رسمی

مدارکی که باید تاییدیه رسمی قوه قضاییه یا وزارت خارجه را دریافت کنند به مراجع قانونی ارسال می‌شوند تا مهر نهادها را دریافت نمایند.

تهیه مدارک و متون مورد نیاز برای ترجمه

در نهایت مدارک پس از طی مراحل قانونی به وسیله پیک معتمد معمولا به صورت کاملا رایگان برای متقاضی ارسال می شود و هر کجا که متقاضی بخواهد ترجمه را تحویل می گیرد.

سخن پایانی این مقاله

مهمترین مزایای استفاده از خدمات دارالترجمه آنلاین:

1-          این امکان برای متقاضی وجود دارد تا به صورت 24 ساعته درخواست خود را  ثبت نماید.

2-          متقاضی بابت حفظ حریم خصوصی خود از جانب دارالترجمه هیچ دغدغه ای ندارد.

3-          دریافت خدمات به صورت غیر حضوری و بدون نیاز به مراجعه در هیچ  کدام از مراحل

4-          انجام تمامی مراحل کار به صورت سریع

5-          استفاده از پشتیبانی و دریافت پاسخ سوالات در اسرع وقت