ترجمه رسمی مدارک به ترکی استانبولی

دارالترجمه مهاجران آماده ترجمه رسمی انواع اسناد و مدارک دولتی و اداری به زبان ترکی استانبولی و همچنین دریافت مهر دادگستری و وزارت امورخارجه و تاییدیه سفارت و کنسولگری کشور ترکیه در سریعترین زمان ممکن می باشد.
دارالترجمه مهاجران آماده ترجمه رسمی و فوری انواع اسناد و مدارک دولتی و اداری به زبان ترکی استانبولی و همچنین دریافت مهر دادگستری و وزارت امورخارجه و تاییدیه سفارت و کنسولگری کشور ترکیه می باشد.

ترجمه رسمی فوری ترکی استانبولی – ترجمه ترکی به فارسی – دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی به صورت آنلاین – ترجمه رسمی مدارک به زبان ترکی استانبولی

دارالترجمه رسمی مهاجران خدمات ترجمه رسمی از فارسی به ترکی آذری و ترکی استانبولی ترکی را در ایران ارائه می دهد. همچنین ترجمه رسمی فارسی به ترکی استانبولی را می پذیریم. برای اطلاعات بیشتر می توانید با دارالترجمه مهاجران تماس بگیرید.

همین حالا می توانید مدارک خود را از طریق دکمه زیر برای کارشناسان ما در واتس آپ ارسال نمایید.


خدمات ترجمه رسمی ترکی استانبولی

همانطور که می دانید ترکیه به دلیل جاذبه های گردشگری، مجاورت فرهنگی و نزدیکی به اروپا مقصد بسیاری از ایرانیان است. ترجمه مدارک مختلف از جمله ترجمه مدارک تحصیلی، گواهینامه، شناسنامه و ترجمه کارت ملی گاهی برای سفر به ترکیه ضروری است. در این راستا باید از خدمات مترجمان رسمی که در این زمینه فعال هستند استفاده کنید.

علاوه بر موارد فوق، گاهی برخی مدارک وجود دارد که علاوه بر اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه، گاهی باید تاییدیه سفارت ترکیه نیز اخذ شود و این امر از طریق دارالترجمه انجام می شود.

ترجمه رسمی مدارک به ترکی استانبولی 


 ترجمه رسمی مدارک به ترکی استانبولی

ترجمه مدارک به ترکی استانبولی

علاوه بر ترجمه رسمی مدارک هویتی، تحصیلی و شغلی می توانید از خدمات دارالترجمه های رسمی فعال در این زمینه برای ترجمه سایر مدارک از جمله:

  • ترجمه کتب و مقالات دانشگاهی
  • ترجمه انواع اوراق قرضه و بنچاق و اسناد ملکی
  • ترجمه کاتالوگ، اساسنامه شرکت تجاری و قراردادها

علاوه بر این موارد، در صورتی که مدارک به زبان ترکی استانبولی باشد و ترجمه آنها برای سازمان ها و ادارات داخلی لازم باشد، می توان از طریق دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی آنها را ترجمه کرد. همچنین در صورت نیاز به ترجمه همزمان در جلسات کاری و جلسات به زبان ترکی استانبولی می توانید از این نوع خدمات بهره مند شوید.

هزینه ترجمه ترکی استانبولی

هزینه ترجمه رسمی مدارک بسته به نوع سند مورد نیاز شما طبق نرخنامه و لیست قیمت کاملا مشخص است. فقط در صورت نیاز به ترجمه فوری ترکی استانبولی مبلغی به این هزینه اضافه می شود. همچنین نرخ تعداد نسخه مورد نیاز ثابت و با هزینه معین می باشد.

در مورد ترجمه مدارک به زبان ترکی استانبولی، نکاتی که لازم به ذکر است این است که سفارت ترکیه برای تایید هر مدرک 20 دلار هزینه دارد و ارائه کپی اصل و ترجمه ترکی الزامی است. علاوه بر این، اسناد ترجمه شده باید تک تک پلمپ شوند. برای مثال سفارت ترکیه ترجمه ریزنمرات را با مدارک در یک پلمپ تایید نمی کند و باید جدا باشند.

در کنار این نکته مهم باید هزینه مهر دادگستری و وزارت امور خارجه را نیز در نظر بگیرید که برای آن باید تاییدیه بگیرید. این هزینه ها در واقع برای مدارک ترجمه شده می باشد که وجه قانونی داشته باشند به عنوان مدارک اصل است.

  دارالترجمه ترکی استانبولی مهاجران 

دارالترجمه رسمی مهاجران با همکاری مترجمان حرفه ای و رسمی قوه قضائیه و همچنین مترجمین با سابقه در زمینه زبان ترکی آماده ارائه خدمات ترجمه می باشد. ترجمه رسمی ترکی استانبولی به فارسی و فارسی به ترکی استانبولی برای مدارک شخصی، مدارک هویتی، آموزشی، تخصصی، تجاری و … را در اسرع وقت و با هزینه ای مقرون به صرفه می پذیریم.

افرادی که مایل به ادامه تحصیل یا تجارت هستند می توانند با ارائه مدارک مربوطه در مدت 3 تا 4 روز ترجمه رسمی ترکیه استانبولی دریافت کنند. برای ترجمه مدارک صادر شده از ترکیه، این مدارک باید ابتدا به تایید سفارت یا کنسولگری ایران در ترکیه و سپس تایید وزارت امور خارجه ایران (برای تایید اعتبار مهر کنسولگری یا سفارت خود در ترکیه) برسد.

خدمات دارالترجمه مهاجران در ترجمه ترکی استانبولی

خدمات دارالترجمه ترکی استانبولی شامل موارد زیر است:

  1. تایید مقالات ترجمه شده از فارسی به ترکی استانبولی یا از ترکی استانبولی به فارسی توسط وزارت دادگستری و امور خارجه ایران.
  2. ترجمه رسمی اسناد و مدارک از فارسی به ترکی استانبولی و از ترکی استانبولی به فارسی.
  3. کپی برابر اصل و تایید مدارک صادره از کشور ترکیه در سفارت این کشور در تهران و سپس تایید وزارت امور خارجه ایران مبنی بر تایید مهر سفارت ترکیه.
  4. تایید ترجمه رسمی ترکی استانبولی در سفارت ترکیه در تهران.
  5. همچنین ترجمه غیر رسمی به استانبولی یا استانبولی به فارسی نوشته ها، قراردادها، مقالات و مکاتبات شخصی و تجاری از فارسی به استانبولی و از ترکی استانبولی به فارسی در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود.
  6. ترجمه غیررسمی از فارسی به استانبولی یا از ترکی استانبولی به فارسی توسط مترجم رسمی دادگستری و همچنین افرادی که در ترکیه تحصیل کرده اند و به زبان استانبولی مسلط هستند انجام می شود.

دارالترجمه مهاجران علاوه بر ترجمه ترکی استانبولی، مسائل مربوط به ترجمه فارسی به انگلیسی و سایر زبان ها را نیز می پذیرد. ترجمه رسمی را به تمامی زبان ها با تایید وزارت دادگستری و امور خارجه انجام خواهیم داد.