دارالترجمه ایتالیایی – دارالترجمه رسمی ایتالیایی 

ترجمه رسمی آنلاین ایتالیایی بدون مراجعه حضوری

زیبایی منحصر به فرد ایتالیا سالانه گردشگران زیادی را به این کشور می کشاند. علاوه بر این، ایتالیا به دلیل ویژگی های خاص خود هر ساله دانشجویان و مهاجران زیادی را به خود جذب می کند. صرف نظر از هدف سفر به ایتالیا، در هر صورت باید مدارکی را با ترجمه رسمی ایتالیایی ارائه دهید.

واضح است که در این راه شما به دنبال بهترین مترجم رسمی ایتالیایی هستید که کار شما را به عنوان مترجم رسمی ایتالیایی ارائه دهد. انتخاب دارالترجمه بسیار مهم است زیرا گاهی اوقات بی دقتی در انتخاب ترجمه رسمی می تواند تمام برنامه های شما را مختل کند. دارالترجمه مهاجران با ارائه ترجمه دقیق و سریع بار را از دوش شما برمی دارد.

مهاجران هنگام ارائه خدمات ترجمه رسمی ایتالیایی به راحتی شما و همچنین سرعت و کیفیت کار شما فکر می کند. در این مقاله هر آنچه که باید در مورد ترجمه رسمی ایتالیایی و هزینه ترجمه رسمی ایتالیایی بدانید را به شما خواهیم گفت. با دارالترجمه مهاجران همراه باشید.

دارالترجمه ایتالیایی

دارالترجمه ایتالیایی

 

خدمات ترجمه رسمی ایتالیایی مهاجران

 اگر می خواهید در ایتالیا تحصیل کنید، به ایتالیا مهاجرت کنید یا به ایتالیا سفر کنید، باید به دارالترجمه ایتالیایی مراجعه کنید. اگر در انتخاب دارالترجمه رسمی ایتالیایی دقت کافی داشته باشید، نگرانی و حتی مشکلات شما تا حد زیادی کاهش می یابد.

در واقع با یافتن یک دارالترجمه معتبر و سپردن ترجمه اسناد به آنها، بخش مهمی از سفر را قبلا پوشش داده اید. دارالترجمه رسمی مهاجران خدمات ترجمه رسمی ایتالیایی را با مجرب ترین مترجمان رسمی ایتالیایی ارائه می دهد.

 دارالترجمه مهاجران ترجمه رسمی مدارک شما را با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن ارائه می دهد. می توانید ترجمه رسمی زیر را برای ما ارسال کنید:

در زیر جزئیات ارائه خدمات ترجمه رسمی ایتالیایی در دارالترجمه رسمی مهاجران را به شما عزیزان می گوییم.

ارائه خدمات ترجمه رسمی آنلاین ایتالیایی

دارالترجمه مهاجران خدمات ترجمه رسمی آنلاین را برای رفع نگرانی شما ارائه می دهد. اما یک خدمات ترجمه رسمی آنلاین برای حل مشکل چه کاری می تواند انجام دهد؟ شما مدارک خود را بصورت آنلاین در سایت دارالترجمه رسمی مهاجران ثبت می کنید.

 کارشناسان ما مدارک شما را بررسی می کنند و در صورت وجود نقص در مدارک به شما اطلاع می دهند. علاوه بر این، به شما می گویند که آیا مدارکی که به دنبال آن هستید قابل ترجمه رسمی هستند یا خیر.

 پس از ثبت نام و تایید مدارک، کار شما به مترجم تحویل داده می شود و از شروع مراحل ترجمه به اطلاع شما می رسد. پس از اینکه مترجم رسمی قوه قضاییه مدارک شما ترجمه کرد، یک پیش ترجمه برای بررسی صحت قبل از تایید نهایی دریافت خواهید کرد که به شما آرامش می دهد.

پس از تایید ترجمه، ترجمه شما را برای تایید دادگستری و وزارت خارجه و مهر دفتر اسناد رسمی بررسی می کنیم. در این مرحله از کار از هر یک از این تاییدیه ها مطلع خواهید شد. پس از پایان کار و اخذ تاییدیه های لازم، اتمام کار شما را به اطلاع شما می رسانیم.

خلاصه اینکه پس از ارسال درخواست، از جزئیات کار و هر مرحله از ترجمه و تایید آنها مطلع می شوید. برای ارسال درخواست ترجمه رسمی، کافی است به وب سایت مهاجران مراجعه کنید.

همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر، آدرس و شماره تلفن سفارت ایتالیا و کنسولگری ایتالیا  مطلب زیر را مطالعه بفرمایید:

دارالترجمه رسمی ایتالیایی

اخذ مهر قوه قضائیه و امور خارجه

مهاجران همچنین کارهای تأییدیه دادگستری و امور خارجه را برای شما دریافت کند. اگر نیاز به تاییدیه وزارت دادگستری و امور خارجه دارید، اما به هر دلیلی نمی توانید از وزارت دادگستری و امور خارجه درخواست تاییدیه بدهید، می توانید آن را به ما واگذار کنید.

دارالترجمه ایتالیایی

 

دارالترجمه ایتالیایی

 اخذ مهر نوتاری

علاوه بر این، اگر مدارک شما نیاز به مهر محضری (نوتاری پابلیک) داشته باشد، می توانیم آن را برای شما نیز تهیه کنیم.

بررسی ترجمه را قبل از چاپ نهایی

دارالترجمه آنلاین مهاجران به شما این امکان را می دهد که وقتی کار هنوز کامل نشده است، قبل از تایید نهایی، ترجمه مدارک خود را بررسی کنید. در واقع قبل از چاپ و پرینت نهایی، فایل ترجمه مدارک اسکن شده را برای شما ارسال می کنیم تا آن را بررسی و تایید کنید. پس از تایید شما، ما پرینت نهایی را انجام خواهیم داد.

هزینه ترجمه رسمی ایتالیایی | هزینه ترجمه مدارک به ایتالیایی

 هزینه ترجمه رسمی ایتالیایی و همچنین ترجمه رسمی انگلیسی بر اساس مصوبه ابلاغی اداره امور مترجمان تعیین می شود. اگر می خواهید از قیمت رسمی ترجمه 1401 مطلع شوید، می توانید به مقاله “هزینه ترجمه رسمی” مراجعه کنید.

مدارکی که باید به دارالترجمه بیاورید:

 1. اصل مدرک تحصیلی تان
 2. گذرنامه
 3. کارت ملی

 چرا دارالترجمه مهاجران؟

چرا دارالترجمه رسمی مهاجران؟ در واقع مهاجران ترجمه دقیق و صحیح مدارک شما را ارائه می دهد و خدمات دیگری را نیز در اختیار شما قرار می دهد. تا روند ترجمه رسمی مدارک تحصیلی برای شما آسان شود.

 •  ما کار را به موقع به شما تحویل خواهیم داد.
 • ما ترجمه ای دقیق و با کیفیت را در اختیار شما قرار می دهیم.
 • ما خدمات ترجمه رسمی آنلاین را ارائه می دهیم.
 • زمانی که کار خود را به ما بسپارید از تمامی مراحل و تاییدیه های ترجمه مطلع خواهید شد.
 • ما یک فایل ترجمه شده را قبل از تایید نهایی ارائه می دهیم
 • مدارک برای شما ارسال می شود و پس از اطمینان از صحت آنها کار نهایی و تایید انجام می شود.
 • در مهاجران قیمت خدمات ترجمه رسمی بر اساس تعرفه خدمات ترجمه رسمی محاسبه می شود و هزینه اضافی از شما دریافت نمی کنیم.
 • ما مدارک را از طریق پست سریع و پست رایگان به شما تحویل خواهیم داد.
 • در صورت لزوم تاییدات قضایی و امور خارجه را برای شما اخذ می کنیم.
 • در صورت لزوم مهر ناتوری را نیز در اختیار شما قرار می دهیم.
 • علاوه بر این، در صورت داشتن سوال در مورد ترجمه رسمی ایتالیایی، می توانید با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید تا مشاوره لازم را دریافت کنند.

 

 چگونه می توان ترجمه رسمی ایتالیایی را در سایت دارالترجمه مهاجران ثبت کرد؟

 برای درخواست ترجمه رسمی ایتالیایی می توانید به سایت مهاجران مراجعه کنید. دارالترجمه رسمی مهاجران همچنین دارای: دارالترجمه اسپانیایی، دارالترجمه فرانسوی، دارالترجمه روسی، دارالترجمه عربی، دارالترجمه آلمانی و دارالترجمه ترکی است. در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با ترجمه رسمی ایتالیایی، دارالترجمه رسمی ایتالیایی و نحوه ثبت اسناد در دارالترجمه مهاجران با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

با شماره 09912654790 ویا  021-66402446 تماس بگیرید

 آیا مهاجران دارالترجمه رسمی ایتالیایی مورد تایید سفارت است؟

بله! اگر به دنبال دارالترجمه رسمی ایتالیایی مورد تایید سفارت هستید، باید بدانید که تمامی مترجمین رسمی ایتالیایی مورد تایید قوه قضائیه ایران نیز دارای اعتبار سفارت ایتالیا در ایران هستند. بنابراین می توانید ترجمه رسمی ایتالیایی خود را به آنها بسپارید.

مقاله مرتبط:

اخذ ویزای ایتالیا