ترجمه رسمی حکم کارگزینی 1401

 ترجمه حکم کارگزینی

 

برای افرادی که در سازمان های دولتی کار می کنند حکم کارگزینی صادر می شود و کلیه اطلاعات شخصی، حقوق، سنوات و سمت شغلی برای فرد درج می شود. حکم کارگزینی بسته به شرایط فرد در 3 نوع رسمی، پیمانی و قراردادی صادر می شود که انواع آن بر اساس مقررات استخدامی هر سازمان تعیین می شود. در این مقاله دارالترجمه مهاجران صفر تا صد ترجمه رسمی حکم کارگزینی مورد بررسی قرار گرفته است. با ما همراه باشید.

پیشگفتار

ترجمه رسمی حکم کارگزینی یکی از مدارک کاری و شغلی برای اخذ ویزا می باشد. برای افراد شاغل در سازمان ها و ارگان های دولتی حکم کارگزینی صادر می شود که کلیه اطلاعات شخصی، حقوق، سنوات و سمت افراد در آن درج می شود.

ترجمه حکم کارگزینی برای اثبات این ادعا که متقاضی ویزا در کشور خود مشغول به کار است به سفارت کشور مربوطه ارائه می شود. چون برای افسری که ویزا را صادر می کند بسیار مهم است که متقاضی قصد بازگشت به کشور خود را دارد؟ و اینکه آیا در کشورش کار می کند یا نه.

در صورتی که حکم کارگزینی بر روی سربرگ نوشته شده باشد و توسط اداره کارگزینی سازمان مربوطه مهر و امضاء شده باشد قابل ترجمه رسمی می باشد و جهت تایید دادگستری و وزارت امور خارجه ارائه دفترچه بیمه حاوی نام مجموعه در قسمت کارفرما الزامی است. اگر نام مدرک تحصیلی آورده شده باشد و ارائه مدرک تحصیلی مربوطه هم لازم می باشد.

همچنین بخوانید:

ترجمه رسمی مدارک تحصیلی ۱۴۰۱

بخش کارگزینی زیرمجموعه ای از بخش مدیریت انسانی سازمان مربوطه است. کارکنان اداره کارگزینی مسئولیت نگهداری پرونده های مربوط به استخدام پرسنل سازمان مربوطه را بر عهده دارند.

حال اگر استخدام فردی دائمی باشد برای آن فرد حکم کارگزینی صادر می شود اما اگر استخدام مدتی باشد (مثلاً 6 ماهه یا 1 ساله) برای آن فرد قرارداد کارگزینی صادر می شود.

ترجمه رسمی حکم کارگزینی

ترجمه رسمی حکم کارگزینی

حکم کارگزینی بسته به شرایط فرد در 3 نوع رسمی، پیمانی و قراردادی صادر می شود که انواع آن بر اساس مقررات استخدامی هر سازمان تعیین می گردد.

اطلاعات ثبت شده در فرم های کارگزینی شامل اطلاعات شخصی، نام پدر، کد ملی و … می باشد.

اطلاعات سازمانی نیز شامل مقطع تحصیلی، ردیف شغلی، موقعیت و پست سازمانی، میزان حقوق دریافتی، مزایا و … می باشد و در نهایت حکم کارگزینی به تایید بالاترین مقام در سازمان مربوطه می رسد و در قسمت کارگزینی بایگانی می شود.

افرادی که به دلیل کار در خارج از کشور نیاز به ترجمه رسمی حکم کارگزینی دارند، ابتدا باید مهر اداره یا سازمان صادرکننده حکم کارگزینی را دریافت کنند. به عنوان مثال کارکنان داروخانه باید مهر انجمن داروسازان و کارکنان بیمارستان ها برای ترجمه رسمی با تایید دادگستری و وزارت امور خارجه مهر وزارت بهداشت را داشته باشند.

 پیش نیاز ترجمه رسمی حکم کارگزینی

برای ترجمه حکم کارگزینی از املای صحیح این اسامی استفاده می شود:

  • نام و نام خانوادگی صاحب حکم کارگزینی
  • نام پدر
  • محل صدور شناسنامه

قبل از هر چیز بهتر است یک کپی از صفحه اول گذرنامه خود را به همراه حکم کارگزینی خود به دارالترجمه رسمی ارسال کنید تا مترجم بتواند از املای اطلاعات شخصی شما برای ترجمه استفاده کند.

تبصره: برای ترجمه رسمی و تاییدیه های دادگستری و امور خارجه، اصل حکم کارگزینی الزامی است.

ترجمه رسمی حکم کارگزینی معمولاً همراه با ترجمه 3 ماه آخر فیش حقوقی و گواهی اشتغال به کار انجام می گردد.

هزینه ترجمه رسمی حکم کارگزینی چقدر است؟

هزینه ترجمه رسمی حکم کارگزینی از فارسی به انگلیسی 80000 تومان برای هر نسخه به ازای هر خط توضیحات 1500 تومان می باشد.

سوالات متداول

هزینه ترجمه رسمی حکم استخدام چقدر است؟

هزینه ترجمه رسمی حکم کارگزینی از فارسی به انگلیسی 80000 تومان برای هر نسخه به ازای هر خط توضیحات 1500 تومان می باشد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه در مورد حکم کارگزینی چیست؟

ارائه اصل حکم کارگزینی همراه با دفترچه بیمه تامین اجتماعی، با ارائه مدرک تحصیلی مشخص شده در حکم کارگزینی (در صورت ذکر در حکم)

هزینه تاییدیه های وزارت دادگستری و امور خارجه چقدر است؟

هزینه تاییدیه برای هر پلمپ:

65 هزار تومان دادگستری و 10 هزار تومان برای وزارت امور خارجه

دلیل ارائه ترجمه حکم کارگزینی به سفارت چیست؟

ترجمه رسمی حکم کارگزینی یکی از مدارک کاری برای اخذ ویزا می باشد. ترجمه رسمی حکم کارگزینی برای اثبات این ادعا که متقاضی ویزا در کشور خود مشغول به کار است به سفارت کشور مربوطه ارائه می شود. زیرا برای افسر ویزا بسیار مهم است که آیا متقاضی قصد بازگشت به کشور خود را دارد یا خیر.

ترجمه رسمی حکم کارگزینی، ترجمه رسمی حکم کارگزینی 1401، ترجمه رسمی حکم کارگزینی کارکنان، ترجمه رسمی حکم کارگزینی کارگران، ترجمه حکم کارگزینی، نمونه ترجمه رسمی حکم کارگزینی، ترجمه رسمی حکم کارگزینی به انگلیسی، ترجمه رسمی حکم کارگزینی به انگلیسی